• Firma produkująca gry komputerowe jest nowym najemcą Quattro Business Park.
  • Nowy najemca zajmie ostatnie piętro budynku D.
  • Nowe biuro będzie gotowe do przeprowadzki latem 2023 roku.

- Quattro Business Park to przykład zespołu biurowego, który w ostatnim czasie przechodzi wieloetapową metamorfozę za sprawą m.in. modernizacji technicznych. Efekty tych działań dostarczają najemcom wielu nowoczesnych i komforotowych rozwiązań. Kolejne udogonienia przed nami, całkowitej metamorfozie ulegnie wewnętrzne patio pomiędzy budynkami, a także hole recepcyjne i części wspólne - mówi Adam Iwański, Asset Management & Leasing Manager, Globalworth Poland.

Quattro Business Park z nową firmą na najwyższym piętrze. Fot. mat. pras.
Quattro Business Park z nową firmą na najwyższym piętrze. Fot. mat. pras.

W Quattro Business Park unowocześnieniu zostaną poddane również instalacje budynkowe, a cały obiekt dostosowany zostanie do restrykcyjnych wymagań certyfikacji „Obiektu bez barier” pod kątem osób z niepełnosprawnościami. W ciągu ostatnich miesięcy kompleks został wyposażony w ładowarki do samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych, powstał również paczkomat.

One More Level stawia na komfort lokalizacji

- Cieszymy się z faktu, że wkrótce przeniesiemy swoje biuro do Quattro Business Park. Projekt naszego nowego biura w Krakowie wpisuje się w zaplanowaną na najbliższe lata strategię rozwoju One More Level. Współpraca z Globalworth przebiegła bardzo sprawnie. Oferta, warunki, udogodnienia, a także wizja projektu Quattro Business Park po planowanej przez Wynajmującego rewitalizacji w połączeniu z dogodną dla naszej organizacji lokalizacją była dla nas atrakcyjna. To właśnie te elementy wraz z informacją o planowanych korzystnych zmianach infrastrukturalnych wokół kompleksu, które znacząco ułatwią również komunikację zadecydowały przez nas o wyborze Quattro Business Park. W całym procesie wyboru mogliśmy liczyć na wsparcie doradców firmy Walter Herz za co serdecznie dziękujemy - komentuje Klaudia Wolińska – Office Manager - One More Level S.A.

Zmiany zajdą również na jednym z największych skrzyżowań w Krakowie, Rondzie Polsadu, w pobliżu którego znajdują się biurowce Globalworth: Quattro Business Park i Rondo Business Park. Miasto Kraków w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego z konsorcjum firm PPP Solutions Polska i Gülermak jest na etapie projektowania wielopoziomowego węzła przesiadkowego wraz z linią tramwajową oraz przejściami podziemnymi w miejscu obecnego ronda, która ułatwi codzienne dojazdy pracownikom od 2025 roku.

Dla One More Level S.A. szukaliśmy miejsca, które po odpowiednim przygotowaniu znacząco poprawi warunki oraz komfort pracy, a także da możliwości rozwoju organizacji na następne lata. Decyzja padła na Quattro Business Park, który jest jednym z największych kompleksów biurowych w tym rejonie Krakowa - mówi Kamil Kowalewski – Associate Director, Walter Herz.

One More Level zajmuje się produkcją gier przeznaczonych na komputery osobiste oraz konsole. Krakowskie studio, założone w 2014 r., ma na swoim koncie wyprodukowanie takich tytułów jak m.in. God’s Trigger oraz Ghostrunner. Obecnie zespół firmy tworzy ponad 40 wysoce wykwalifikowanych specjalistów w produkcji gier. One More Level od 2018 r. jest notowane na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Quattro Business Park to kompleks biurowy obejmujący pięć budynków (A, B, C, D oraz FIVE) o łącznej powierzchni 66 tys. mkw. Zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Krakowa, przy Al. Gen. Bora-Komorowskiego 25, w rejonie ronda Polsadu. Do dyspozycji pracowników i gości Quattro Business Park jest parking podziemny i naziemny na 1300 samochodów, a także infrastruktura handlowo-usługowa znajdująca się na terenie kompleksu oraz w jego najbliższej okolicy. Obiekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent i korzysta w 100% z odnawialnych źródeł energii.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl