Hi Piotrkowska zlokalizowana jest w centrum Łodzi - to teren objęty programem rewitalizacyjnym. Co to oznacza dla inwestora?

Justyna Drużyńska-Krystosiak: Zgadza się, obszar Łodzi objęty jest Specjalną Strefą Rewitalizacji. Inwestycja Hi Piotrowska znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie projektu nr 6 rewitalizacji obszarowej centrum miasta. W ramach działań miasta odnowionych będzie sześć budynków i dwa obiekty przestrzeni publicznej, m.in. Teatr Pinokio i Centrum Sztuki Współczesnej dla Dzieci i Młodzieży. Master Management Group, jako deweloper HI Piotrkowska, rozwinie podjęte działania miasta, przywróci do życia zdegradowaną część obszaru w kwartale pomiędzy Aleją Kościuszki, a Piotrkowską i uzupełni go o nowe funkcje. To z kolei przełoży się na poprawę jakości życia mieszkańców i wzrost atrakcyjności biznesowej śródmieścia. Tworzymy nową przestrzeń i wpisujemy się w historię metamorfozy śródmieścia.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (78%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL