Rafał Gabteni będzie prelegentem podczas Property Forum Kraków 2019, które odbędzie się 6 listopada 2019 r. w Q Hotel Plus Kraków.

IWG właśnie otwiera nową lokalizację Spaces we Wroclavii. Czy galeria handlowa jest dobrym adresem dla coworkingu?

Rafał Gabteni, Sales Director IWG: To pierwsze Spaces w ogóle poza Warszawą. Oczywiście jest to bardzo dobra lokalizacja. Nasi klienci często pytają o bliskość dworca kolejowego i komunikacji miejskiej. Z tego względu na przykład w Warszawie Regus w Złotych Tarasach ma bardzo dobre obłożenie oraz Spaces w Centrum Marszałkowska, ponieważ sąsiaduje z dwiema stacjami metra. Po stolicy coraz trudniej się jeździ samochodem.

Kolejne Spaces pojawi się w Krakowie w połowie stycznia 2020 r. Co to będzie za miejsce?

Fabryka Kart przy ul. Cieszyńskiej, niedaleko Kleparza. Jest to historyczny obiekt, niegdyś fabryka produkująca karty i inne wyroby papiernicze. Dzisiaj biurowiec poddany rewitalizacji i modernizacji. Spaces zajmie cały pięciopiętrowy budynek. Zainteresowanie jest bardzo duże. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy otwierali tę lokalizację z pełnym obłożeniem.

Podobno też Katowice doczekają się Sapces?

Tak, pod koniec przyszłego roku w Domu Powstańca Śląskiego przy ul. Matejki 3. Jest to historyczny budynek w trakcie modernizacji. Podobnie jak w Krakowie, Spaces zajmie cały obiekt. Zrealizujemy tę inwestycję we współpracy z partnerem biznesowym.

Dalej w wywiadzie:

• Czy Spaces - młodszy brand zastopuje rozwój doświadczonego Regusa?

• Regus kojarzy się głównie z układem gabinetowym. Czy open space zamiera?

• O liftingu Regusa.

• Od początku 2019 r. IWG otworzyła 156 lokalizacji w 34 krajach. Jaka jest strategia ekspansji firmy?

• Które mniejsze miejscowości w Polsce mogą być atrakcyjne dla Regusa czy Spaces?

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL