PARTNERZY PORTALU

Jak bardzo Covid-19 uderzy w rynek nieruchomości? Odpowiedź na EEC Online

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 21 maj 2020 10:23

Pandemia koronawirusa była zaskoczeniem dla całej gospodarki, także dla sektora nieruchomości. O tym jak Covid-19 zmienił rynkową rzeczywistość i jak mocno wpłynie na długoterminowe trendy, będą rozmawiać paneliści sesji EEC Online "Rynek nieruchomości komercyjnych – koniunktura, inwestycje, klient”, którą poprowadzi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills w Polsce.

  • Autor: propertynews.pl
  • Dodano: 21 maj 2020 10:23

Zapraszamy 25 maja o godzinie 11.00 - transmisja na portalu Propertynews.pl!

Liad Barzilai, CEO Atrium European Real Estate (rozmowa 1x1)
Tomasz Buras,
dyrektor zarządzający, Savills
Robert Dobrzycki,
CEO, Panattoni Europe
Mariusz Grendowicz, członek rady nadzorczej GTC SA
Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz
Markus Lehnert, wiceprezes międzynarodowego działu rozwoju, Marriott International (rozmowa 1x1)
Dominik Sołtysik, członek zarządu, dyrektor ds. zarządzania aktywami, Orbis SA
Andy Stalman, Managing Director Totem Branding (rozmowa 1x1)
Paul Tostevin, Director Savills World Research (rozmowa 1x1)

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (10)

  • Claudia klein 2020-05-23 00:17:19
    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób tak trudno jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
  • Norah 2020-05-29 21:51:51
    Witam Panie i Panowie Czy naprawdę potrzebujesz pożyczki? Czy wpływa na ciebie gospodarka? Chcesz poprawić swój biznes? Potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć projekt? Czy jesteś rolnikiem i potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie gospodarstwa? Czy potrzebujesz wsparcia finansowego na budowę domu lub zakup nieruchomości? Potrzebujesz pożyczki na inny cel? Możemy Ci pomóc, oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych. Oferujemy różne opcje pożyczek każdemu, kto potrzebuje pomocy finansowej, a ze względu na to, co dzieje się na całym świecie, postanowiliśmy udzielić pożyczki o oprocentowaniu 2,50% rocznie, a także możesz zdecydować, ile chcesz pożyczać. Aby dowiedzieć się więcej o naszej wyjątkowej ofercie pożyczki, wyślij e-mail za pośrednictwem.novicapfinancialservices@gmail.com.lub Napisz do nas na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819 Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie we własnym dogodnym miejscu, używając telefonu lub laptopa.
  • Mariusz 2020-05-31 23:48:14
    Luksusowe nieruchomości to najlepsza inwestycja oraz zabezpieczenie - najmniejsze spadki wartości przy kryzysach, wysoka jakość wykonania, dobra lokalizacja... Ja zdecydowałem się na Botanica Jelitkowo i śpię spokojnie.
  • irene 2020-06-26 13:59:32
    Nazywam się Irene Kovácic z Chorwacji. Skontaktowałem się z Panem Simon Finn Financial Help Company w sprawie kwoty pożyczki biznesowej w wysokości 50 000,00 euro. Poinformowano mnie o etapie zatwierdzania mojej pożyczki, po ponownym ryzyku, ponieważ byłem bardzo zdesperowany ku mojemu największemu zaskoczeniu, kwota pożyczki została zaksięgowana na moim rachunku bankowym w ciągu 12 godzin bez stresu związanego z otrzymaniem pożyczki. Byłem zaskoczony, ponieważ najpierw padłem ofiarą oszustwa! Jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem kwoty kredytu i znajdujesz się w dowolnym kraju, radzę skontaktować się z panem Simonem Finnem za pośrednictwem poczty elektronicznej: simonfinnloan.inc@gmail.com.
  • Nicolas Bouffort 2020-08-13 23:53:59
    Hi everyone. I saw comments from people who already got their loan from challot and then I decided to apply under their recommendations and just few hours ago I confirmed in my own personal bank account a total amount of $30,000 which I requested for. This is really a great news and I am advising everyone who needs real loan to apply through their email (challotloan@gmail.com) I am happy now that i have gotten the loan I requested
  • Irena Eugene 2020-10-01 15:06:49
    Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, kredytów hipotecznych, finansowania samochodów, gotówki studenckiej, gotówki na konsolidację zadłużenia, gotówki niezabezpieczonej, kapitału podwyższonego ryzyka itp. ... Jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji E-mail: creditmidland@gmail.com whatsapp: +48 732104284 Firma pożyczkowa Midset
  • Firma pożyczkowa Midset 2020-10-05 19:07:56
    Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, pieniędzy studenckich, gotówki na konsolidację zadłużenia, niezabezpieczonej gotówki, kapitału podwyższonego ryzyka itp. ... jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji E-mail: creditmidland@gmail.com WhatsApp: +48732104284 Średnia firma pożyczkowa
  • Mike Morgan 2020-12-14 12:22:36
    Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup business? contact us now with your details to get a good Loan at a low rate of 3% per Annual email us: Do you need Personal Finance? Business Cash Finance? Unsecured Finance Fast and Simple Finance? Quick Application Process? Finance. Services Rendered include, *Debt Consolidation Finance *Business Finance Services *Personal Finance services Help Please write back if interested with our interest rate EMAIL: muthooth.finance@gmail.com Call or add us on what's App +91-7428831341
  • Irena Eugene 2021-01-27 11:10:07
    Znajdź tutaj świetną pomoc w ciągu 24 godzin Znajdź pożyczkę, aby ożywić swój biznes, niezależnie od tego, czy jest to projekt, czy potrzebujesz pieniędzy z innego powodu lub czegokolwiek chcesz. Jesteśmy gotowi udzielić pożyczki każdemu, komu przysługuje zwrot pieniędzy. Podaj rozmiar wniosku o pożyczkę i jego długość. Skontaktuj się ze mną. / E-mail: creditmidland@gmail.com whatsapp: +48732104284 Firma pożyczkowa Midset
  • Irena Eugene 2021-01-27 11:10:20
    Znajdź tutaj świetną pomoc w ciągu 24 godzin Znajdź pożyczkę, aby ożywić swój biznes, niezależnie od tego, czy jest to projekt, czy potrzebujesz pieniędzy z innego powodu lub czegokolwiek chcesz. Jesteśmy gotowi udzielić pożyczki każdemu, komu przysługuje zwrot pieniędzy. Podaj rozmiar wniosku o pożyczkę i jego długość. Skontaktuj się ze mną. / E-mail: creditmidland@gmail.com whatsapp: +48732104284 Firma pożyczkowa Midset !!