Rywalizacja o pracownika staje się zjawiskiem powszechnym. Jak skutecznie przyciągać talenty do firm? - Nie ma jednej prostej odpowiedzi. Wiele zależy, kto do nas przychodzi, jaka jest jego sytuacja. Wiele mówi się o generacjach, szczególnie w kontekście millenialsów i różnicach w oczekiwaniach młodego pokolenia, a trochę tego starszego. Jednak nie wszystko zależy od wieku - zaznaczyła Karolina Dudek, Workplace Strategy Manager, BNP Paribas Real Estate Poland.

Dla absolwentów SGH bardziej istotnym czynnikiem jest możliwość rozwoju, co może okazać się mniej ważne dla innych ubiegających się o pracę, dla których większe znaczenie będzie mieć np. stabilizacja zatrudnienia. - Należy myśleć holistycznie, a nie kategoriami jednego narzędzia, tylko całego programu. W tym programie rozwój, tak istotny dla absolwentów SGH, będzie tylko jednym z elementów przyciągających kandydata. Dlatego trzeba myśleć o tym jak zgrabnie połączyć wszystkie elementy - podkreślała Dudek.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (70%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL