O rynku biurowym i projektach wielofunkcyjnych Katowic będziemy rozmawiać w trakcie Property Forum Katowice i 4 Design Days 2020 w Katowicach.

Deweloperzy przestali budować tylko budynki monofunkcyjne, a zaczęli tworzyć miejsca do pracy i do życia. Najlepszym przykładem może być realizowany przez Cavatina Holding kompleks Global Office Park, który będzie górował nad miastem dzięki trzem wieżom. Budowa jednego z najbardziej oryginalnych projektów biurowo-mieszkaniowych w Polsce rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku. Kompleks realizowany przez Cavatina Holding powstaje w centrum Katowic, przy skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Dąbrówki. Jak zapewnia deweloper, jest to pierwszy projekt mixed-use w stolicy Śląska realizowany na tak dużą skalę. Projekt zakłada realizację trzech wysokościowców, w tym dwóch biurowych i jednego mieszkaniowego, osadzonych na wspólnym pięciokondygnacyjnym podium, przeznaczonym na lokale usługowe i gastronomię. Biurowe wieże będą liczyć po 25 pięter, w których łącznie inwestor zaoferuje firmom ponad 58 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni klasy A. Dodatkowo architekci Cavatina wpisali w projekt ogromną – bo liczącą prawie 2,3 tys. mkw. - strefę zieleni i relaksu.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (58%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL