• Turysta biznesowy jest dla miasta cenny, ponieważ potrafi się odnaleźć w jego przestrzeni, szanując lokalną obyczajowość i kulturę – przyznała Paula Fanderowska, prezes zarządu Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów w Polsce, zastępca dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków.
  • Elastyczność i dywersyfikacja to dwa najważniejsze kierunkowskazy dla biznesu, zwłaszcza w czasach, w których jedynym pewnym elementem jest zmiana – uważa Sebastian Chwedeczko, prezydent Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.
  • W Krakowie biura nadal będą rosły, ale staną się miejscem bardziej twórczego i kreatywnego myślenia - prognozuje Paweł Panczyj, Strategy & Business Development Director ABSL.
  • Gen przedsiębiorczości w Krakowie jest wciąż mocny, co daje nadzieję na dobrą przyszłość dla całego obszaru metropolitalnego - wyjaśnia Katarzyna Wysocka, dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.
  • Etap rewolucji mamy już za sobą, teraz biura przechodzą ewolucję. Najemcy inaczej patrzą na układ piętra, architekturę, czy rozwiązania komunikacyjne w biurowcu - tłumaczy Łukasz Żelezik, Executive Director Leasing Cavatina Holding.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL