- Gratuluję wyboru tego miejsca do codziennej pracy. Firma Marel otworzyła u nas nowe centrum usług wspólnych, w którym pracuje już teraz 70 osób, ale mam nadzieję, że liczba nowych miejsc pracy zacznie dynamicznie wzrastać – powiedziała Hanna Zdanowska, prezydent Miasta Łodzi.

Marel jest wiodącym globalnym dostawcą zaawansowanych urządzeń, systemów, oprogramowań oraz serwisów dla przemysłu drobiowego, mięsnego oraz rybnego. Zatrudnia 6800 pracowników w ponad 30 krajach, dostarczając roczny przychód w 2020 roku na poziomie 1.2 biliona euro.

Rocznie firma inwestuje 6% przychodu w rozwój innowacji. Poprzez ciągłe udoskonalenia procesu przetwarzania żywności, Marel umożliwia swoim klientom wzrost bezpieczeństwa oraz identyfikowalność produktów. Ponadto przyczynia się do poprawy zrównoważonego rozwoju w produkcji żywności. Marel jest spółką notowaną na NASDAQ Islandia od 1992 oraz podwójnie notowaną na Euronext Amsterdam od czerwca 2019.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl