Rozwój rynku nieruchomości w Polsce był jednym z ważniejszych tematów Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. W trakcie wydarzenia odbyło się wiele sesji dotyczących sektora, w tym dyskusja pt. „Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Stan, trendy, główni gracze”, w której wzięli udział m.in. szefowie jednych z największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce i tej części Europy. Gorąco dziękujemy za ich opinie i dyskusje.

Rozmawialiśmy m.in. na takie tematy: Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Stan, trendy, główni gracze; Otoczenie prawno-podatkowe rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce; Biurowce 10.0 – kierunek technologie i ekologia; Największe wyzwania dla sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce; Nowoczesna logistyka i magazyny; Urbanistyka, przestrzeń, prawo; Energetyczna rewolucja w budownictwie; Turystyka, gospodarka, rozwój; Trendy na rynku pracy; Rynek mieszkaniowy; Smart konsument w świecie omnichannel; Zrównoważony rozwój w strategiach firm; Inwestycje zagraniczne; Budownictwo 4.0.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (8%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL