• Przy ul. Przybyszewskiego w Łodzi powstanie nowy biurowiec - Prismistic Office.
  • Obiekt ma mieć 4 kondygnacje i  ok. 14 tys. mkw. powierzchni użytkowej – na parterze znajdą się lokale dla handlu i usług, wyższe kondygnacje będą przeznaczone na biura.
  • Za projekt odpowiada pracownia Reform Architekt, zaś po stronie inwestora stoi spółka Peira.
  • Budowa ma się rozpocząć w 2024 r.

Łódzki inwestor, spółka Peira, przedstawiła swój najnowszy projekt - biurowiec Prismistic Office, który powstanie przy ul. Przybyszewskiego na Widzewie. Obiekt powstanie na trójkątnej działce, będzie mieć 4 kondygnacje i zaoferuje 14 mkw. powierzchni użytkowej. Na parterze znajdą się lokale dla handlu i usług, wyższe kondygnacje będą przeznaczone na biura.

Zaprojektowane przez pracownię Reform Architekt prostopadłościany połączone zostały ze sobą trzema łącznikami z pryzmatycznymi przeszkleniami o nieregularnym ułożeniu, które subtelnie zmieniają kolory wraz ze zmianami pogody, porą dnia oraz kątem patrzenia. Z zewnątrz budynek otoczony jest miejscami parkingowymi, natomiast w jego centralnej części powstało patio, które wzbogaca różnorodna roślinność wyrastającą z trójkątnych donic. Z jego poziomu mamy dostęp do części usługowej, której witryny powielają wzorzec całego budynku, spajając ze sobą całość poprzez trójkątne przeszklenia.

Budowa obiektu ma się rozpocząć w 2024 r.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl