• Inwestorem jest Polna 66. Budowa biurowca rozpoczęła się w maju 2021 r. 
  • Obiekt został wybudowany w standardzie klasy A. 
  • Powierzchnia zabudowy to 2143 mkw., powierzchnia użytkowa wynosi 6325 mkw.

- Na 3 kondygnacjach działają już biura kilku firm, biurowiec wypełnia  się kolejnymi najemcami. Już dziś mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni ze stopnia komercjalizacji obiektu, bowiem na ten moment zakontraktowaliśmy już 8 najemców – mówił podczas uroczystego otwarcia obiektu Paweł Mierzwa, członek zarządu Spółki Polna 66.

Pozwolenie na użytkowanie budynku wydano 24 czerwca 2022 r. Biurowiec składa się z 3 kondygnacji i wyróżnia się wysoką estetyką, a także nowoczesnym wykonaniem. Warto dodać, że wokół obiektu znajduje się 167 miejsc parkingowych.

Polna 66 w Toruniu gotowa i otwarta. Fot. mat. pras.
Polna 66 w Toruniu gotowa i otwarta. Fot. mat. pras.

- Pomysłodawcy tej inwestycji słusznie zakładali, że ten biurowiec powstanie w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów północnego Torunia. Jego okolica jest już od lat poważnym centrum handlowym, magazynowym i produkcyjnym naszego miasta – na dodatek przechodząca stale dynamiczne i rozległe zmiany – podkreślił podczas uroczystości prezydent Torunia Michał Zaleski.

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu aktywnie uczestniczyło  w procesie inwestycyjnym - od pozyskania przedsiębiorcy, uzyskania decyzji o pozwolenia na budowę i realizacji poszczególnych etapów inwestycji (m.in.: współpraca przy zbyciu na rzecz spółki Polna 66 części działki będącej własnością GMT na której zlokalizowany został parking obsługujący inwestycję.

- W tym miejscu należałoby wspomnieć o przebiegu procesu inwestycyjnego, który zazwyczaj przy realizacji tego typu inwestycji nie bywa prosty. Dziękuję zatem za efektywną współpracę przedstawicielom Urzędu Miasta Torunia oraz Centrum Wsparcia Biznesu, które aktywnie towarzyszyło nam na każdym etapie – podkreślił Jarosław Pińkowski, członek zarzadu Spółki Polna 66.

W biurowcu przy Polnej 66 swoje siedziby będą miały także firmy:  Salon Wnętrz Encanto, Ecoway Group, Saventic Health Sp zo.o., Fizjo - Innova Klimkiewicz-Wszelaki.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl