Zapisy od inwestorów indywidualnych przyjmowane są przez punkty obsługi klienta: DM BOŚ, DM mBanku, DM Millennium, Noble Securities, DM PKO BP, Raiffeisen Brokers, Trigon DM. Zgodnie z harmonogramem oferty publicznej przewidywany termin pierwszego notowania akcji REINO Dywidenda Plus na GPW to 5 października 2016 r.

- Polski rynek nieruchomości komercyjnych jest jednym z najatrakcyjniejszych w Europie. Jego wartość szacowana jest na nie mniej 200 mld zł. Dotychczas brakowało spółek giełdowych, które umożliwiałyby polskim inwestorom bezpieczne i regularne zarabianie na wynajętych nieruchomościach. W obecnej sytuacji, jest to najlepsza alternatywa dla depozytów i obligacji, pozwalająca osiągać corocznie nie mniej niż 5 pr0c. zainwestowanego kapitału. Należy także pamiętać, że zapowiadane wprowadzenie jednorazowego opodatkowania zwiększy coroczny zysk Spółki o 20 proc. – przekonuje Radosław Świątkowski, prezes Reino Dywidenda Plus.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (46%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL