PARTNERZY PORTALU

Prime Property Prize 2022: Poznaj nominacje i zagłosuj na najlepsze nieruchomości!

Prime Property Prize 2022: Poznaj nominacje i zagłosuj na najlepsze nieruchomości!
 • Autor: MBL
 • Dodano: 26 maj 2022 09:57

Trwa kolejny etap konkursu Prime Property Prize 2022, który wyróżnia najlepsze nieruchomości komercyjne w Polsce i ich twórców. Przedstawiamy TOP 5 w każdej z 12 kategorii i zapraszamy do głosowania. Zwycięzców, wybranych na podstawie głosów Internautów oraz Jury, poznamy 19 września 2022 roku podczas Gali Prime Property Prize 2022 towarzyszącej konferencji Property Forum 2022 (19-20 września, Sheraton Grand Warszawa).

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Wnp.pl i innych portali oraz organizator Property Forum.

POZNAJ NOMINACJE I ZAGŁOSUJ!

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Prime Property Prize 2022 nagradzamy w 12 kategoriach:

 • Człowiek Roku PropertyNews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.
 • Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.
 • Miasto Przyjazne Inwestorom – nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.
 • Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym centrom handlowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlegają jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym biurowcom bądź kompleksom biurowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom logistyczno-magazynowym, których proces inwestycyjny zakończył się w wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlega jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • Inwestycja Roku Rynek Hotelarski – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom hotelowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • NOWA KATEGORIA. Inwestycja PRS – nagroda jest przyznawana zrealizowanej inwestycji w sektorze najmu instytucjonalnego. Ocenie podlega jakość, innowacyjność, architektura projektu i jej sukces biznesowy.
 • Architektura – nagroda portalu PropertyDesign.pl – nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia
  i tkanki miejskiej, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022.
 • Doradca Roku – nagroda jest przyznawana agencjom doradczym oraz kancelariom prawniczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Nagrodzimy aktywność w sektorze, w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.
 • Przestrzeń komercyjna – nagroda portalu PropertyDesign.pl – nagrodzimy przestrzenie komercyjne (biurowe, handlowe, usługowe, hotelowe i gastronomiczne) za dobry design, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, oryginalne i funkcjonalne wyposażenie, nowoczesne technologie. Weźmiemy pod uwagę wnętrza, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort pracowników i klientów. Nagroda trafi do projektów, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022.
 • NOWA KATEGORIA. Strategia ESG – nagroda jest przyznawana firmom działającym na rynku nieruchomości komercyjnych za dotychczasowe, wyróżniające się działania i inwestycje w kierunku odpowiedzialności gospodarczej, odpowiedzialności w miejscu pracy, odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego.

Głosowanie Czytelników portalu PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl potrwa do 31 sierpnia 2022. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po zliczeniu głosów Czytelników portali i głosów Jury w składzie (wspólne Jury w konkursach Prime Property Prize i Proptech Festival):

Jury Prime Property Prize i PropTech Festival

Jak przebiega konkurs:

Propozycje od Czytelników i zainteresowanych firm były przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 30 czerwca 2022.
Do zgłoszenia należało dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia, wysyłając je na adres e-mail: nagrody@propertynews.pl. Maksymalny rozmiar maila nie mógł przekroczyć 10 MB.

Na podstawie przesłanych propozycji Redakcja stworzyła listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja listy nominowanych na portalach PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl nastąpiła 8 lipca 2022.

Głosowanie Czytelników portalu PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl, które trwa do 31 sierpnia 2022.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po zliczeniu głosów Ekspertów i Czytelników portali.

Wręczenie statuetek nastąpi podczas uroczystej Gali Property Forum 2020 – 19 września 2022.

POBIERZ REGULAMIN KONKURSU, KLIKAJĄC PONIŻEJ:

 


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.239.4.127
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!