PARTNERZY PORTALU

Pandemia zmieni każdy sektor rynku nieruchomości

Pandemia zmieni każdy sektor rynku nieruchomości
Piotr Trzciński, Head of Investment - Poland w Savills Investment Management
  • Autor: PropertyNews.pl/awh
  • Dodano: 17 mar 2020 13:06

Jak wielki wpływ na rynek nieruchomości będą mieć skutki pandemii? - Obecnie trudno prognozować - mówi dla PropertyNews.pl Piotr Trzciński, Head of Investment - Poland w Savills Investment Management. - Rynek nieruchomości reaguje z opóźnieniem na wstrząsy gospodarcze. Nie inaczej będzie w przypadku pandemii, przy czym jej najszybsze negatywne konsekwencje w różnym stopniu dotkną każdy sektor.

  • Autor: PropertyNews.pl/awh
  • Dodano: 17 mar 2020 13:06

 - Przewidujemy, że niechęć do ryzyka wśród inwestorów utrzyma się w najbliższej przyszłości mimo zdecydowanych działań rządów w sferze polityki fiskalnej i monetarnej, mających wesprzeć słabnące gospodarki. Spodziewamy się czasowego spadku płynności na rynku inwestycyjnym w Polsce oraz w ujęciu globalnym. Najbardziej realnym scenariuszem wydaje się wolny powrót gospodarek na ścieżkę wzrostu. Pojawi się wówczas duża presja na produktywność, by odrobić straty z trudnych kwartałów - mówi Piotr Trzciński.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (88%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (29)

  • Shark 2020-03-17 23:30:25
    Turystyka odbuduje się dopiero, a rok po opanowaniu epidemii. Najem krótkoterminowy padnie, wiele tych mieszkań pójdzie do sprzedaży, podaż wzrośnie i ceny spadną
  • Jerzy 2020-03-18 09:43:13
    Na pandemii każdy wysuwa swoje wizje . Ceny spadną , ceny wzrosną . Euro już jest po 4,5 . Nic nie bedzie taniej .To euro i dolar decyduje o cenach nieruchomości .
  • Pp 2020-03-18 18:31:36
    Ceny nieruchomości i w ogóle wszystkie ceny w gospodarce są zawyżone, to nie są ceny rynkowe przede wszystkim. Dopóki państwo pompuje kasę na wolny rynek doputy nie będzie rynkowych realnych cen, a wszystko będzie drogie, bardzo drogie.
  • CLAUDIA KLEIN 2020-03-20 23:52:57
    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
    • henry berlin 2020-03-21 13:18:09
      Cała Polska zna twoja ofertę .udzielacie pożyczek w każdej kwocie . Pod warunkiem że zostaną opłacone fikcyjne koszty . I na tym się kończy kontakt z wami .
  • CLAUDIA KLEIN 2020-04-02 09:18:06
    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
  • Derek Douglas 2020-05-11 19:45:28
    Witaj, Potrzebujesz wygodnej pożyczki dla swojej satysfakcji? Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% oprocentowania dla lokalnych i międzynarodowych pożyczkobiorców. Jesteśmy certyfikowani, zaufani, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni i współpracujemy. udzielamy pożyczki długoterminowej maksymalnie od 2 do 50 lat. Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i niedrogiej pożyczki, aby spłacić dług, założyć firmę lub z innego powodu? Jeśli tak, prosimy o kontakt z prośbą o pożyczkę. Ta oferta jest dla poważnych ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem: E-mail: easyloanfirm2020@gmail.com Jesteśmy certyfikowani, niezawodny, niezawodny, wydajny, szybki i dynamiczny. Z poważaniem, Derek Douglas
  • Katarzyna Obijiaku 2020-05-20 20:27:14
    Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś przedsiębiorcą? Czy jesteś w trudnej sytuacji? sytuacja finansowa? A może potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności? lub płacisz rachunki lub płacisz za dom, samochód? Interesujesz się finansami online pomoc Czy jesteś zainteresowany pożyczkami online? Czy potrzebujesz wiarygodnego prywatny wierzyciel ze sprawdzonym doświadczeniem? Jeśli tak, proszę o kontakt przez e-mail: Katarzynaobijiaku49@gmail.com Możesz dostać do 150000000 PLN.
  • katarzyna 2020-06-03 09:12:03
    Cześć wszystkim,, Czy napotykasz trudności finansowe i potrzebujesz pomocy finansowej?   Czy masz długi kredyt?   Czy potrzebujesz pomocy finansowej, aby spłacić swój dług i spełnić osobiste wymagania? Skonsultuj się z darmową inwestycją kredytową i znajdź ostateczne rozwiązanie problemów finansowych. Pożyczamy oprocentowanie po bardzo niskim oprocentowaniu, możemy pomóc ci z pożyczką, aw ciągu 2 minut zostaniesz przelany na twoje konto bankowe Skontaktuj się z nami teraz: katarzyna.kaykoloanfirm@gmail.com… Dziękuję Ci,,,,,