PDT Wola to 11. budynek biurowy w portfelu warszawskich nieruchomości komercyjnych Adgar Poland. Dotychczas spółka rozwijała swoją obecność przede wszystkim w biznesowych częściach Mokotowa i Ochoty. Wkrótce oferta Adgar Poland powiększy się o obiekt dawnej siedziby Teatru Kwadrat przy ul. Czackiego 15/17.

W budynku dostępne będą powierzchnie biurowe w tradycyjnej formule, zaprojektowane pod oczekiwania najemców oraz sale konferencyjne.

W PDT Wola uruchomiony zostanie na jednej kondygnacji również koncept Brain Embassy, projekt przestrzeni coworkingowych, oparty na elastycznych rozwiązaniach dla dużych firm, start-upów, freelancerów, oraz sektora MŚP. Najemcy będą mogli skorzystać z prywatnych biur, wydzielonych i specjalnie zaaranżowanych prywatnych przestrzeni dla większych firm.

Najemcą powierzchni handlowej na parterze przestało być Tesco. Jak informuje przedstawiciel Adgar Poland, nie została jeszcze podjęta decyzja o wyborze nowego najemcy, trwają rozmowy z potencjalnymi klientami zainteresowanymi powierzchnią na parterze.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl