Jak zachęcić pracowników do powrotu do biur? Podczas dyskusji "#WhyOffice. Praca w biurze tak, ale według nowych zasad" na Property Forum Olga Adamek, Senior Leasing Manager, EPP wymieniała niekonwencjonalne sposoby, po jakie sięga EPP wspierając swoich najemców w tym wyzwaniu. 

Olga Adamek, Senior Leasing Manager, EPP
Olga Adamek, Senior Leasing Manager, EPP

To na co my stawiamy obecnie to pomoc najemcom w powrocie pracowników do biur. Postanowiliśmy w ramach tych działań zorganizować szereg eventów dla najemców. Mamy kalendarz różnych atrakcji i w każdym miesiącu obchodzimy albo jakieś dni światowe, albo organizujemy jakieś różne spotkania i zajęcia. Tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Organizujemy pikniki, zajęcia z pilatesu, kursy samoobrony... To są różne takie działania, w które staramy się zaangażować wszystkich pracowników - wymieniała Olga Adamek

Dodatkowe zajęcia dla pracowników to jeden sposób na zachęcenie ich do powrotu. Kolejnym jest wykorzystanie nowych technologii. EPP oferuje w tym zakresie aplikację EPP Connect. 

Mówiliśmy już o tym, że wiele osób pracuje zdalnie i hybrydowo. W odpowiedzi na nowe modele pracy powstał pomysł aplikacji, która zbiega w jednym miejscu wszystkie informacje, także te o wspomnianych eventach. Pracownik może dzięki temu wybrać, kiedy chce się pojawić w biurze. Aplikacja oferuje także m.in. możliwość rezerwacji miejsc parkingowych w ramach puli danej firmy, meny kantyny - przekonywała.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl