- Zanim przedłużyliśmy obecną umowę w North Gate Tower wspólnie z zespołem JLL rozważaliśmy szereg innych opcji wynajmu. Zależało nam na wyborze projektu biurowego, który poza prestiżowym adresem, zaoferuje nam także atrakcyjne środowisko pracy i będzie dobrze skomunikowany. Po wnikliwej analizie postanowiliśmy pozostać w North Gate, gdzie nasz dotychczasowy wynajmujący zaoferował nam dodatkową powierzchnię, którą będzie nam łatwo zintegrować z naszym obecnym biurem. Z uwagi na specyfikę naszej pracy ten element był dla nas bardzo ważny. Dzięki profesjonalnemu wsparciu ze strony JLL uzyskaliśmy bardzo dobre warunki najmu - komentuje Maciej Chrzan, Partner w Jara Drapała & Partners.

North Gate to 25-kondygnacyjny budynek, który oferuje ponad 28 tys. mkw. atrakcyjnej powierzchni do wynajęcia, charakteryzującej się dużą elastycznością aranżacji oraz wysokimi walorami zarówno technicznymi jak i bezpieczeństwa. Na parterze biurowca znajdują się między innymi: lobby, punkty handlowe oraz restauracja. Biurowiec jest zlokalizowany jest w historycznej części Warszawy, w pobliżu Starego Miasta i Parku Traugutta.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl