Przemysław Krych jest założycielem Cornerstone Investment Management, jednej z wiodących firm zarządzających inwestycjami private equity w Europie Środkowo-Wschodniej. Założył również Griffin Real Estate, który jest obecnie największym zarządcą aktywów nieruchomościowych w Europie Środkowo-Wschodniej o wartości około 5 miliardów euro.

OGLĄDAJ NA ŻYWO PROPERTY FORUM 2021

Przed założeniem Cornerstone Investment Management, był dyrektorem zarządzającym i menedżerem grupy Emerging Europe Private Equity Funds w Franklin Templeton, a wcześniej pracował w Banku Handlowym (obecnie Citi Handlowy), gdzie zajmował wiele wysokich stanowisk, w tym m.in. Przewodniczącego Komitetu Inwestycyjnego i Członka Komitetu Zarządzającego.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie następnie pracował jako asystent.

Property Forum 2021 rozpoczęliśmy od rozmów 1:1 z Hadley'em Deanem, MDC² oraz Przemysławem Krychem, Cornerstone Investment Management. Sesję inaugurującą wydarzenie prowadzi Tomasz Buras, Savills Polska.

Po sesji inauguracyjnej zaprosimy uczestników wydarzenia na kilkanaście kolejnych dyskusji dotyczących trendów w sektorach biurowym, magazynowym, handlowym i hotelowym. Wnioskami na temat sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych i perspektyw rozwoju tego sektora w Polsce podzieli się blisko 100 osób: inwestorów i deweloperów, ekspertów, przedstawicieli instytucji finansowych, najemców oraz samorządowców.

ZOBACZ AGENDĘ PROPERTY FORUM 2021

Częścią wydarzenia będzie wieczorna Gala, gdzie ogłosimy zwycięzców konkursów Prime Property Prize 2021 i PropTech Festival 2021.

Zapraszamy!

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl