Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, prezes zarządu PHN S.A. Wojciech Papierak oraz prezes należącej do holdingu spółki Dalmor S.A. Krzysztof Rychlicki zainicjowali współpracę mającą na celu modernizację infrastruktury drogowej w rejonie Mola Rybackiego w Gdyni. Wspólne działania obejmą w szczególności przebudowę ul. Waszyngtona i jej przedłużenie do ul. Węglowej oraz poszerzenie jezdni do czterech pasów ruchu. Planowana jest także budowa ul. Nowej Węglowej wyprowadzającej ruch ze Śródmieścia w kierunku ul. Janka Wiśniewskiego.

W trakcie spotkania Prezydent Wojciech Szczurek podkreślił, że wielostronna współpraca jest kluczem do zrównoważonego rozwoju miasta: Miasto Gdynia jest otwarte na inwestorów i stara się wspierać nowe realizacje. Zależy nam by centrum Gdyni zmieniało się na lepsze i wykorzystywało w pełni swój potencjał. Wierzę, że otwarta współpraca z biznesem przełoży się na realne obustronne korzyści, zarówno dla miasta oraz jego mieszkańców, jak i partnerów biznesowych.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL