W minionych sześciu miesiącach grupa zwiększyła udział portfela hoteli IHL do 74,1 proc. oraz nabyła 80 proc. udziałów w 161,7 miliona GBP portfela biur obsługiwanych w Londynie.

- Kontynuujemy postępy w realizacji naszych priorytetów strategicznych, przy wzroście zysku na akcję o 8,2 proc., który znacznie wyprzedza cel. Produktywność naszego portfela poprawiła się dzięki dalszemu recyklingowi kapitału z aktywów o niskiej wartości wzrostu do aktywów i sektorów zgodnych z naszą strategią zapewniania długoterminowych zrównoważonych i rosnących przychodów. Widzimy również rosnącą szansę dla właścicieli nieruchomości na stanie się wysokiej jakości usługodawcami. Jesteśmy dobrze przygotowani, aby skorzystać z tego trendu, biorąc pod uwagę nasze platformy operacyjne i doświadczenie z naszym portfolio hotelowym i nowszą ekspansją w Londynie obsługiwanych biur. Jesteśmy przekonani, że nasz model biznesowy oparty na dochodach, opracowany w celu dostarczania wiodących na rynku dystrybucji akcjonariuszy, pozostaje atrakcyjny w świecie pozbawionym przewidywalnych i powtarzających się dochodów - mówi Mike Watters, dyrektor generalny RDI.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl