• Royal Wilanów - znane miejsce na warszawskiej mapie nieruchomości ma zostać sprzedane.
  • Royal Wilanów to biura, ale też sklepy, restauracje.
  • Grupa Capital Park działa 20 lat na polskim rynku nieruchomości.
  • Największe inwestycje Capital Park to: Fabryka Norblina, Royal Wilanów i Eurocentrum Office Complex.
  • Capital Park szykuje dwa nowe projekty: mieszkania w Gdańsku na obszarze 1,3 ha na, tzw. Polskim Haku oraz Nowy Wełnowiec - wielofunkcyjny projekt w Katowicach i Siemianowicach Śląskich. 

Royal Wilanów to wielofunkcyjny budynek klasy A+, zaprojektowany przez pracownię architektoniczną JEMS. Jest usytuowany w samym sercu warszawskiego Wilanowa, w sąsiedztwie zabytkowego zespołu parków i ogrodów królewskich Pałacu Wilanowskiego.

Na czterech kondygnacjach znajduje się 26 tys. mkw. powierzchni biurowej. Natomiast na parterze budynku oraz na poziomie -1 ponad 11 tys. mkw. zajmuje powierzchnia handlowo-usługowa: sklepy, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Wśród sklepów są m.in.: Adventure Sports, Good Mood, La Millou, Miele, Carrefour czy Rossmann. Działają tu takie lokale jak: Pinsa, Trattoria Rucola, Salad Story, Bakery Wilanów czy Green Cafe Nero.

Budynek ma certyfikat BREEAM na poziomie „Very Good”.

Royal Wilanów na warszawskim Wilanowie będzie na sprzedaż, fot. mat.pras.
Royal Wilanów na warszawskim Wilanowie będzie na sprzedaż, fot. mat.pras.

Co planuje Capital Park?

- W najbliższym czasie chcemy skupić się na stabilizacji naszego flagowego projektu, czyli Fabryki Norblina – mówi Marcin Juszczyk, członek zarządu Grupy Capital Park.

 

W planach jest sprzedaż inwestycji Royal Wilanów, a także finalizacja transakcji zakupowych i umów joint venture dla zabezpieczonych już inwestycji - zapowiada Marcin Juszczyk.

Jak dodaje, firma cały czas poszukuje też kolejnych atrakcyjnych projektów nieruchomościowych oraz nowych źródeł finansowania.

 

Grupa Capital Park jest firmą deweloperską i inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 172 tys. mkw. i wartości rynkowej 2,8 mld PLN, z czego 91% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl