Czy ten budynek będzie pozytywnie wpływać na pracownika? To pytanie, które coraz częściej zadają sobie deweloperzy, stawiający biurowce na całym świecie. Także w Polsce inwestorzy zaczynają przywiązywać większą wagę, do tego jak sam budynek i jego pomieszczenia wpłyną na zdrowie, kondycję psychiczną, efektywność w pracy czy relacje ze współpracownikami.

- Jeszcze kilka lat temu najważniejszym aspektem inwestycji była jej lokalizacja, dobre skomunikowanie czy ciekawy wygląd bryły budynku, dziś równie ważne stają się dziesiątki innych elementów. Biura, które powstają na świecie, ale także w Polsce, stają się propracownicze. Oznacza to, że dla osoby, która przebywa w nich nawet do 12 godzin dziennie, takie pomieszczenia mają być wygodne, niezniechęcające, wspierające rozwój i zdrowie. To jedna z odpowiedzi na rosnący rynek pracownika – mówi Michał Dobrowolski, dyrektor zarządzający firmy BREMA.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (87%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL