• Były budynek TVP Szczecin przy ul. Niedziałkowskiego 24 i ul. Felczaka w Szczecinie zmieni się w nowoczesny apartamentowiec z częścią biurowo-usługową.
  • Inwestorem i właścicielem obiektu jest Idea - Inwest Sp. z o.o.

Przebudowa dawnego biurowca telewizji jest jedną z większych i najbardziej prestiżowych inwestycji w Szczecinie. - W samym sercu miasta powstanie obiekt o wysokim standardzie wykończenia, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i niepowtarzalnej estetyce. Dzięki zaprojektowaniu specjalnych okien powstaną ogromne przeszklone powierzchnie, które zapewnią mieszkańcom niepowtarzalne widoki. Bez wątpienia Sky Garden będzie nową wizytówką Szczecina  - mówi Iwona Zielińska, wiceprezes zarządu firmy Idea-Inwest Sp. z o.o.

- Z naszych analiz wynika, iż w 2022 roku popyt przerasta podaż powierzchni biurowych klasy A w Szczecinie. Inwestycja Sky Garden jest doskonałą odpowiedzią na obecnie ogromne zapotrzebowanie na powierzchni biurowe klasy A w Szczecinie zarówno firm międzynarodowych, ogólnopolskich jak i lokalnych, które obecnie poszukują nowej lokalizacji biura w Szczecinie - powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy Litwiniuk Property

Jedne z największych powierzchni biurowych na lokalnym rynku, wynajmują firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu (BPO). - W Szczecinie działa kilkanaście firm z sektora BPO, wśród nich są m.in: Majorel w Piastów Office Center, Macrobond w biurowcu Oxygen czy Home.pl - mówił Patryk Litwiniuk.

Prace budowlane rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku. Generalnym wykonawcą jest firma Prime Construction.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl