Łódź to trzecie miasto – po Krakowie i Warszawie – w którym pojawią się inwestycje realizowane przez Avestus na terenie Polski. Jak zapewnia Mariusz Frąckiewicz, Director Poland, wybór nie jest przypadkowy, bo Łódź to miasto, w którym biznes ma przyszłość.

- Dzisiaj w niemal każdym mieście tematem przewodnim w dyskusjach najemców i deweloperów jest sytuacja na rynku pracy – mówi deweloper. - Łódzkie uczelnie, konsekwentnie od lat, promują kierunki cieszące się największym zainteresowaniem w biznesie, a tym samym firmy zyskują dostęp do wykwalifikowanej kadry. Do niedawna mówiło się o ucieczce młodych do innych miast, ale ten trend się odwraca, choć na pewno jeszcze nie ma to odzwierciedlenia w statystykach. Młodzi łodzianie chcą zostać w mieście: stawki dla posiadających kilkuletnie doświadczenie fachowców są porównywalne do warszawskich, a z kolei koszty życia są znacznie niższe.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (80%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL