Swój udział w wydarzeniu zarejestrowało 1 957 gości, z czego ponad połowa śledziła debaty online, co pokazuje, że hybrydowy model organizacji imprez został z nami na dobre.

Property Forum 2022 - zapraszamy do obejrzenia retransmisji wszystkich sesji

– Prawie 2 tys. gości - to rekord frekwencji w historii Property Forum. Liczba ta pokazuje ogromne zainteresowanie biznesu takimi spotkaniami oraz wiodącą pozycję Property Forum w kalendarzu wydarzeń dla branży nieruchomości – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, współautorka programu Property Forum, redaktor naczelna Propertydesign.pl, zastępca redaktora naczelnego Propertynews.pl.

 – Dwa dni, 19 inspirujących sesji tematycznych, ponad 100 wyjątkowych prelegentów z Polski i ze świata - to było ważne wydarzenie dla branży nieruchomości. Zmienił się świat. Zmienili się ludzie. Zmienić się muszą także nieruchomości. Tegoroczna edycja Property Forum odbyła się pod hasłem THE CHANGE. W gronie szefów firm i ekspertów sektora nieruchomości przedstawiliśmy najważniejsze kierunki zmian na rynku biurowców, centrów handlowych, hoteli i obiektów magazynowo-logistycznych – mówi Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl, zastępca redaktora naczelnego Propertydesign.pl i współautor programu Property Forum.

Property Forum pod hasłem THE CHANGE

Jaka przyszłość czeka przestrzenie biurowe w Polsce? Kiedy centra handlowe odrobią straty po lockdownach? Czy branża zyska na onshoringu? Dlaczego inwestorzy decydują się na budowę w parków handlowych zamiast wielkomiejskich galerii? Czy mixed-use jest kluczem do komercyjnego sukcesu i przyszłością projektow? Jakich regulacji potrzebuje PRS? Czy Polaków będzie jeszcze stać na własne mieszkanie? Oprócz odpowiedzi na te pytania, podczas konferencji zaprezentowane zostały dane z różnych sektorów, takie jak np. raport CSR i ESG na rynku nieruchomości w Polsce.

Inwestorzy mają apetyt na nieruchomości

12. edycję Property Forum otworzyły rozmowy 1:1. O bezpieczeństwie inwestycyjnym rozmawialiśmy z Marcusem de Minckwitzem, Head of EMEA Industrial and Logistics, Regional Investment Advisory EMEA Omnichannel Group, Head Office London, Savills.

Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego SA w latach 2009-2021, członek rady nadzorczej, BLIK.com opowiedział o dostępności i zmianach w finansowaniu nieruchomości.

Rozmowy poprowadził Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego, Dziennika Gazeta Prawna, który był także moderatorem sesji otwierającej wydarzenie. W dyskusji podsumowaliśmy ostatnie 12 miesięcy na rynku nieruchomości oraz prognozy rozwoju tego sektora.

Najlepsze nieruchomości i technologie

Jak co roku częścią wydarzenia był wielki finał konkursów Prime Property Prize 2022 i PropTech Festival 2022 podczas uroczystej Gali.

W ramach Prime Property Prize 2022 nagrodzone zostały firmy, projekty i osoby, które wywarły znaczący wpływ na rozwój całej branży. Po raz pierwszy Jury przyznało również nagrody za strategie ESG i projekty PRS.

Drugi z konkursów – PropTech Festival 2022 – to pole do popisu dla twórców innowacyjnych technologii, w jego ramach zarówno młode start-upy, jak i firmy z wieloletnim doświadczeniem miały możliwość zaprezentować się oraz nawiązać kontakt i ewentualną współpracę z szefami oraz przedstawicielami największych firm na polskim rynku.

Organizatorem konferencji jest Grupa PTWP, wydawca m.in. PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl.

Więcej informacji o konferencji: www.propertyforum.pl.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl