- Staramy się, by pracownicy, których charakter wykonywanych zadań umożliwia pracę zdalną, pozostali w domach. Z kolei osoby, które - ze względu na pełnione funkcje - nie mogą pracować zdalnie, minimalizują kontakty - mówi Wiktor Dąbrowski, dyrektor operacyjny Interbiuro Design & Fit-Out i podkreśla powagę sytuacji, która wyhamowuje wszelkie trwające postępowania i prace całej branży - zarówno generalnych wykonawców, podwykonawców jak i podmiotów zlecających prace.

- Na dzień dzisiejszy, nie da się w sposób rzetelny ocenić, jakie skutki dla branży będzie miało pojawienie się nowego zagrożenia, jakim jest rozprzestrzenienie się COVID-19 - mówi Wiktor Dąbrowski. - Działamy jak dotychczas. Jako branża budowlana, korzystamy z kredytów w celu finansowania naszych przedsięwzięć i tu też liczymy na pomoc partnerów. Gwarancje kredytowe, rozłożenie płatności zobowiązań podatkowych oraz dofinansowania to elementy które będę niezbędne, aby branża przetrwała.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL