• Nieruchomości komercyjne niezmiennie stanowią mocny filar działalności Echo Investment.
  • Centra handlowe Libero w Katowicach oraz Galeria Młociny w Warszawie działają na pełnych obrotach.
  • Echo szykuje nowe inwestycje.

Pierwszy kwartał deweloper rozpoczął od sprzedaży Mojego Miejsca II w Warszawie, czyli drugiego budynku biurowego naszego wielofunkcyjnego projektu na Mokotowie. Budynek jest w całości wynajęty przez renomowanych najemców, co potwierdza zainteresowanie wysokiej jakości, zrównoważonymi projektami „destination”.

Obecnie Echo Investment prowadzi zaawansowane negocjacje o sprzedaży kolejnych budynków, a spoglądając w przyszłość – przygotowuje nowe inwestycje, z czego projekty w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie mają wystartować jeszcze w tym roku.

Centra handlowe od Echo

Libero w Katowicach oraz Galeria Młociny w Warszawie działają na pełnych obrotach i wzmacniają swoją pozycję na lokalnych rynkach. Początek 2023 r. to kontynuacja wzrostu w obydwu lokalizacjach.

Obroty Libero w pierwszym kwartale 2023 r. były wyższe o 27 proc. niż w pierwszym kwartale 2022 r., natomiast odwiedzalność – o 7 proc. Równie dobra sytuacja jest obserwowana w warszawskiej Galerii Młociny. Tutaj obroty wzrosły o 25 proc., natomiast odwiedzalność – o 20 proc.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl