• Umowa dotyczy powierzchni blisko 400 mkw.
  • Tym samym obiekt jest w pełni wynajęty.
  • Miejsce spotkań ING Banku Śląskiego znajdzie się na parterze budynku. 

Podpisanie umowy to dla nas podwójna radość. Najemcy biurowca i okoliczni mieszkańcy zyskają możliwość korzystania z usług bankowych w komfortowych warunkach, natomiast my jako właściciel i zarządca budynku możemy pochwalić się stuprocentowym wskaźnikiem wynajęcia

Weronika Maria Kuna, Asset Management & Leasing Manager w Globalworth Poland, odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowo-usługowych w biurowcach spółki.

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Bank świadczy pełen zakres usług i produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą spółki świadczące usługi leasingowe oraz faktoringowe.  

West Gate to budynek biurowy o powierzchni 17,7 tys. mkw., znajdujący się w północno-zachodniej części Wrocławia. W budynku znajduje się dwupiętrowy podziemny parking na ok. 320 samochodów. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl