Zawirowania na globalnych rynkach i niejasna nadal sprawa brexitu sprawiają, że inwestorzy zagraniczni szukają alternatywnych rynków do lokowania kapitału. Polska oferuje nadal wyższe stopy zwrotu niż Europa Zachodnia oraz lepszą dostępność siły roboczej. Co czeka rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce? Czy tegoroczna wartość transakcji przebije wynik z 2018 r.? Po latach hossy nadchodzi czas stabilizacji czy spowolnienia? O tym będziemy rozmawiać w trakcie sesji „Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Stan, trendy, główni gracze” podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2019 (13-15 maja 2019, MCK i Spodek w Katowicach). W dyskusji wezmą udział szefowie jednych z największych firm rynku nieruchomości.

Jak co roku, rozwój rynku nieruchomości w Polsce jest jednym z ważniejszych tematów Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. W trakcie wydarzenia zaplanowano wiele sesji dotyczących sektora, w tym dyskusję pt. „Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce. Stan, trendy, główni gracze”, w której wezmą udział m.in. szefowie jednych z największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i tej części Europy: Orbis, Skanska, Panattoni, Marriott, Metro Properties, Polski Holding Hotelowy oraz prezydenci miast.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (55%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL