Przez obostrzenia i warunki epidemiologiczne, obecnie wiele osób, zarówno z małych, jak i dużych firm pracuje z domu. Jak to przekłada się na działalność powierzchni typu flex?

- Obserwujemy inne zachowania niż wiosną, kiedy pandemia się rozpoczęła, również wśród osób korzystających z naszych przestrzeni. Wtedy widzieliśmy dużo większą ostrożność w podejmowaniu decyzji o przebywaniu na co dzień w biurach i wynajmie, a niektórzy nawet wypowiadali umowy członkowskie. Teraz trafiają do nas pojedyncze osoby, które otrzymały możliwość pracy z domu, ale szukają alternatywnych rozwiązań, gdyż taka forma pracy stała się dla nich zbyt uciążliwa, a czasami wręcz niemożliwa. Otrzymujemy sporo zapytań ofertowych również od małych i średnich firm oraz widzimy wzmożony ruch na stronie internetowej - mówi Monika Kaczmarczyk, Managing Director, Brain Embassy. - Ogromnie znaczenie ma tutaj elastyczność naszych rozwiązań oraz warunków współpracy, które po prostu dają poczucie bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do początku pandemii osoby nie podejmują decyzji o rezygnacji z wynajmu, czy zawieszaniu pakietów członkowskich.

Najciekawsze biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe oraz biura serwisowane na sprzedaż lub do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (58%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL