• Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi niemal 1,5 tys. mkw.
  • Przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych.
  • Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00.

Sklep w Mielcu przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest „świeżość” aranżacji przestrzeni i asortymentu. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

- Każde otwarcie sklepu Aldi to dla nas ogromny sukces, co potwierdza ciągły wzrost zainteresowania naszą marką na rynku. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w Aldi znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ Aldi ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz Aldi zawsze Aldi. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Mielcu znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że Aldi to pewność udanych zakupów.” – tłumaczy Eliza Polak, kierownik sprzedaży Aldi w Polsce.  Sieć posiada 205 sklepów i zatrudnia blisko 3,6 tys. pracowników.

Klienci odwiedzający nowy sklep Aldi będą mieli okazję skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych Aldi. Konsumenci, którzy dokonają w tym czasie zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami Aldi, oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 w Foodtrucku Aldi za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek. 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl