PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl


Biedronka otworzy dyskont w centrum handlowym King Square

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Dodano: 10 maj 2011 15:13

Niedawno otwarte w Krakowie centrum handlowe King Square zyskuje nowych najemców. W obiekcie pojawi się supermarket sieci Biedronka, klub fitness oraz restauracja.

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Dodano: 10 maj 2011 15:13
Planowane są również dodatkowe inwestycje, mające na celu uatrakcyjnić nie tylko centrum, ale także ten region Krakowa.

Obecnie w King Square do użytku oddano dwa budynki. W pierwszym, przeznaczonym do handlu detalicznego, znajdują się butiki handlowe oferujące głównie odzież polskich producentów: bieliznę, garnitury i obuwie. Drugi budynek przeznaczony jest do sprzedaży hurtowej - zgodnie z polityką centrum, również tam znajdują się głównie sklepy polskich producentów.

Najbliższą z planowanych inwestycji w centrum handlowym jest otwarcie dyskontu spożywczego Biedronka. Planowana data otwarcia to połowa czerwca 2011 r.

Kolejnym etapem inwestycji jest otwarcie trzeciego budynku, co z kolei planowane jest na II kwartał 2011 roku. Oprócz licznych butików znajdować się tam będzie restauracja oraz klub fitness.

King Square to nowo otwarte centrum handlowe usytuowane nad Stawem Płaszowskim, nieopodal Starego Podgórza i prężnie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie w Krakowie.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (15)

  • Calineczka 2011-05-16 14:33:45
    Ciesze się że zaczyna się rozwijać ta część Krakowa bo tam mieszkam. Teraz przynajmniej będę miała blisko na zakupy:]
  • Gość 2011-05-22 18:53:39
    Dobra wiadomość z tą Biedronką, bo w tym rejonie nawet nie ma gdzie zrobić większych zakupów. Tam nic nie ma...
  • Ja 2011-05-30 10:50:33
    Wiadomo już co to ma być za klub fitness??
  • Kazik 2011-06-13 12:25:20
    Fitness będzie prywatny nie sieciowy ale z tego co wiem na dużej powierzchni i dobrze wyposażony.
  • Gość 2011-06-21 12:54:38
    Jest w Centrum King Square nawet Optyk mają niskie ceny soczewek jak dobrze pamiętam to CONTEMPO
  • justyna 2011-06-29 08:23:30
    A kiedy otwarcie Biedronki? jak ostatnio bylam to jeszcze nie bylo dokladnie wiadomo
  • majeczka 2011-07-12 13:38:19
    Biedronka już hula
  • Monia 2011-08-31 20:59:28
    biedronka podobno ma być otwarta do konca grudnia , wiecie coś na tem temat ?
  • Klementyna 2011-09-01 07:18:22
    dobrze, ze jest już biedronka. teraz czekam na otwarcie klubu fitness w KS. Bo podobno też ma być niebawem. :)
  • szelka 2011-09-06 00:02:55
    Płatny parking????Nie wiem skąd się wzięli ludzie siedzący przy wjeździe do Biedronki,ale żądanie pokazania przy wyjeździe biletu z zakupów mnie rozbiło.Jeśli, a tak pisze do godziny jest darmowe parkowanie, to niech sobie pilnują ile czasu ktoś jest.Nie mają kasy fiskalnej i prawa do kontroli biletów.Co na to SKARBÓWKA??? Nie mają identyfikatorów bo co jadą na czarno????????????? Juą tam nie pojadę ,byli b. chamscy UWAŻAJCIE