• Obiekt handlowy Carrefour w Sochaczewie rośnie i rozwija się wraz z miastem.
  • Jako jeden z pierwszych z portfela Carrefour Polska został poddany remodelingowi tj. w pełni zmodernizowany i rozbudowany już w 2014 r.
  • Hipermarket Carrefour, z galerią usługową, został wzbogacony o nowoczesny retail park, głównie ze sklepami modowymi. Kompaktowy obiekt, o łącznej powierzchni 14 tys. mkw. GLA, dzięki dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej ofercie handlowej, stał się alternatywą dla zakupów w odległej Warszawie czy Łodzi.

Sonata Park to obiekt od lat obecny na mapie handlowej Sochaczewa. Jego lokalizacja (przy ulicy Warszawskiej 119) tuż przy zjeździe z autostrady A2 sprawia, że jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców 40 tysięcznego Sochaczewa jak i dla przyjeżdżających z okolicy lub po prostu tędy podróżujących.

W wyniku rozbudowy Sonata Park zyska dodatkowe 4 tys. mkw. GLA. Na nowej powierzchni pojawią się marki takie jak CCC, Half Price, New Yorker, 4F czy Diverse. Pierwsze w Sochaczewie sklepy sieci Half Price i New Yorker będą atrakcją dla obecnych i magnesem dla nowych klientów obiektu.

Lokomotywą handlową Sonaty Park nadal pozostaje hipermarket Carrefour, który w nowoczesnej formule na powierzchni sprzedaży około 3200 m2 zapewnia szeroki asortyment produktów spożywczych.

- Sukces Sonata Park to efekt dobrze przemyślanej inwestycji i dbałości o jakość. Nowoczesna formuła obiektu umożliwiła dalszy jego rozwój – druga faza rozbudowy, która właśnie dobiega końca, jeszcze bardziej wzbogaci jego ofertę i podkreśli modowy charakter. Sprawdzony potencjał istniejącego obiektu pozwolił na przyciągnięcie kolejnych najemców i stworzenie najbardziej atrakcyjnej destynacji zakupowej dla miasta i regionu – mówi Ewa Karska, dyrektor galerii handlowych w Carrefour Polska.

Inwestycja w Sochaczewie wpisuje się w realizację długookresowej strategii zwiększania przez Carrefour wartości posiadanych aktywów. W najbliższym czasie sieć planuje kolejne modernizacje i rozbudowy swoich obiektów.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl