• Strona internetowa oraz aplikacja mobilna platformy zakupowej castorama.pl działają płynnie, a wyszukiwanie produktów stało się jeszcze prostsze i bardziej trafne. 
  • Aplikacja mobilna jest dokładnym odzwierciedleniem wersji desktopowej, co umożliwia bezproblemowe i spójne korzystanie z obu platform.
  • Wprowadzenie nowej platformy znacznie zwiększyło dostępność produktów w ofercie online do ponad 60 tys. artykułów.

Dodatkowo, automatyczne przypisywanie najbliższego sklepu na podstawie kodu pocztowego klienta, umożliwia wygodne zamówienia w trybie „click and collect” lub „click and delivery”, dzięki temu klient może wybrać najdogodniejszą formę odbioru, oszczędzając na kosztach dostawy i skracając czas oczekiwania.

W zeszłym roku Castorama z powodzeniem wprowadziła we wszystkich swoich sklepach Castomaty, skrytki automatyczne umożliwiające odbiór zamówienia złożonego telefonicznie lub w sklepie castorama.pl 24/7 i to już po 2 godzinach od zakupu.

Jak zadbać o portfel klienta?

Wraz z uruchomieniem nowej wersji platformy, wprowadzono szereg modyfikacji usprawniających komunikację z klientem. Nowa platforma to również nowe mechanizmy promocyjne, które pomagają zadbać o portfel klienta, generując realne oszczędności.

- Nowa wersja platformy na desktop i mobile jest jeszcze bardziej przejrzysta, prosta i intuicyjna w obsłudze, co odwzorowuje naszą misję, aby na każdym etapie pomagać wszystkim klientom w dokonaniu efektywnych zakupów i polepszaniu ich warunków mieszkaniowych -tłumaczy Beniamin Schön, dyrektor ds. klienta i digitalu w Castorama Polska.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl