PARTNERZY PORTALU

CCC zawarło porozumienia z bankami

CCC zawarło porozumienia z bankami
Jeden z salonów CCC - w Lublin Plaza.
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 01 kwi 2020 09:38

Zarząd CCC zawarł ze wszystkimi bankami oraz instytucjami finansującymi działalność spółki oraz niektórych podmiotów z Grupy CCC jednobrzmiące porozumienia - podało CCC w komunikacie.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 01 kwi 2020 09:38

Zawarte z końcem marca porozumienia powodują: nie uznanie za przypadek naruszenia potencjalnie istniejącego przypadku naruszenia umów kredytowych i finansowych od dnia 23 marca 2020 r., zawieszenie na okres trzech miesięcy obowiązku wyrównania bieżących i nowych sald w umowach faktoringu i faktoringu odwrotnego do dnia 30 czerwca 2020 r., odroczenie obowiązku zapłaty odsetek bieżących do dnia 30 czerwca 2020 r. i nienaliczanie odsetek podwyższonych, odsetek za opóźnienie, odsetek karnych oraz wydłużenie do dnia 30 czerwca 2020 r. okresu obowiązywania limitu na gwarancje bankowe o wartości 65 mln PLN, którego termin zapadalności przypada na dzień 31 marca 2020 r.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak informuje CCC, strony potwierdziły rozpoczęcie rozmów dotyczących zmian warunków finansowania, m.in. wydłużenie terminu zapadalności zobowiązań krótkoterminowych do czerwca 2021 r. oraz utrzymanie dostępnych limitów przewidzianych w umowach finansowych.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (0)


Nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.40.195
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!