We współpracy z CEO firmy Antoine Grolin planuje szybsze wdrażanie zmian w działalności Ceetrus związanych z nieruchomościami i procedurami operacyjnymi. Działania te mają na celu rozwój i wzmocnienie pozycji miast, by stawały się bardziej ekologiczne, zróżnicowane, a także by mogły spełniać swoje różnorodne funkcje poprzez zapewnienie mieszkań, dostęp do handlu, usług i rozrywki.

Antoine Grolin jest ekspertem w dziedzinie nieruchomości i rozwoju obszarów miejskich. Karierę rozpoczął w międzynarodowej grupie Bouygues Construction. W 2003 roku dołączył do Groupe Projex, w której następnie objął stanowisko dyrektora zarządzającego. W 2017 roku założył NODI, spółkę należącą do AMF, skoncentrowaną na przekształcaniu obszarów miejskich w wielofunkcyjne przestrzenie służące lokalnym społecznościom.

Mianowanie Antoine Grolin na stanowisko prezesa zarządu Ceetrus to konsekwencja zmian w europejskiej strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa. Ich efektem ma być tworzenie projektów będących jeszcze bliżej potrzeb rynków w poszczególnych krajach.

Za działania Ceetrus w Europie odpowiadają dyrektorzy generalni poszczególnych krajów:

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL