Lokal Telakces.com o powierzchni ponad 44 mkw. zlokalizowany jest naprzeciwko linii kas hipermarketu Real, w sąsiedztwie salonu Gatta i Piekarni Cukierni Szydłowski. Sieć Telakces.com posiada w swojej ofercie produkty do urządzeń mobilnych światowych producentów takich marek jak Apple, BlackBerry, Bugatti, HTC, Nokia czy Samsung.

- Staramy się zdywersyfikować ofertę Centrum Handlowego Osowa, dlatego systematycznie wprowadzamy do centrum najemców o zróżnicowanej ofercie usługowej. Takim podmiotem jest ogólnopolska sieć Telakces.com, która właśnie dołączyła do grona najemców CH Osowa - mówi Dorota Piątek, p.o. dyrektor centrum handlowego Osowa.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Real, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl