• Iwona Sitko ma nowe zadanie w Mayland Real Estate. 
  • Iwona Sitko zadba o Centrum Serenada i Centrum Krokus.
  • Centrum Serenada i Centrum Krokus należą Mayland Real Estate. 

Iwona Sitko ma doświadczenie w branży deweloperskiej, a w szczególności w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi na wszystkich etapach ich rozwoju.

Zaczynała w Apsys Polska, pracowała także w Immochan Polska. Jednak najdłużej, blisko 15 lat związana jest z Mayland Real Estate. Kierowała m.in. warszawskim Fortem Wola, Karolinką w Opolu, Pogorią w Dąbrowie Górniczej oraz Galerią Bronowice w Krakowie oraz Sukcesją w Łodzi.

To najlepszy możliwy wybór. Znamy dobrze profesjonalizm Iwony w zarządzaniu centrami handlowym. Jest z nami związana od blisko 15 lat– mówi Grzegorz Latała, członek zarządu Mayland Real Estate.

Od 6 lat jest dyrektorem CH Krokus, a od 1 lipca br. także Centrum Serenada. Wykształcenie w dziedzinie zarządzania i ochrony środowiska zdobywała na Uniwersytecie Jagiellońskim, w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie i Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Prywatnie interesuje się wschodnimi sztukami walki aiki-jujutsu, jazdą konną.

Iwona Sitko. Fot. mat. pras.
Iwona Sitko. Fot. mat. pras.

Centrum Serenada zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta od 6 lat przyciąga ofertą handlową ponad 150 sklepów renomowanych sieci handlowych, punktów usługowych i restauracji. Szczególnie bogata jest oferta modowa, obejmująca miedzy innymi sklepy takie jak: Zara, H&M, Reserved, VAN GRAAF czy TK MAX. Położone obok Centrum Handlowe Krokus doskonale uzupełnia tę ofertę. Strefa potencjalnych klientów obu obiektów sięga 495 tys. osób w promieniu 15 minut jazdy samochodem. Zapewnia to m.in. bezpośrednie sąsiedztwo z kompleksem biurowym oraz pobliskie, duże osiedla mieszkaniowe. Walor handlowo-rozrywkowy wzmacnia market budowlany Obi oraz Aquapark i Multikino. Atrakcyjna propozycja sklepów, unikalna architektura przestronnych wnętrz i działania na rzecz lokalnej społeczności stworzyły jedno z najbardziej lubianych przez mieszkańców Krakowa miejsc zakupów i spotkań. Jest to jedna z najczęściej i najchętniej wybieranych destynacji zakupowych w Krakowie o wciąż dużym potencjale rozwojowym.

Mayland jest deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. Oddała do użytku nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni i Serenadę w Krakowie, a w tym roku zmodernizowany Fort Wola. Spółka od 2001 r. oddała do eksploatacji ponad 250 tys. m2 powierzchni handlowej. Obecnie zarządza obiektami handlowymi i posiada znaczący portfel projektów, w tym także mieszkaniowych, w całym kraju.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl