Kluby fitness w galeriach handlowych, a nawetw biurowcach stają się coraz bardziej powszechne i pożądane przez właścicieli nieruchomości. Kluby wynajmują duże powierzchnie i regularnie przyciągają klientów.

- Obecnie CityFit poszukuje w dużych i średnich miastach lokalizacji zapewniających 1200-2000 mkw. powierzchni, nie tylko w centrach handlowych. W Warszawie finalizujemy umowę najmu powierzchni 2500 mkw. w biurowcu mieszczącym się w samym centrum miasta - mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit, nowej sieci fitness klubów, która właśnie weszła do Polski. Firma w ciągu trzech lat planuje otworzyć 50 klubów fitness w Polsce i zainwestować w naszym kraju ponad 100 mln złotych.

- Chcemy, by w naszych klubach było dużo naturalnego światła, dlatego zadbaliśmy o to, by na przykład z naszego klubu CityFit w CH Plaza Rzeszów roztaczał się widok na panoramę miasta - dodaje Nicholas Moses.

Klub fitness, oprócz dysponowania odpowiednio dużą powierzchnią, powinien charakteryzować się także odpowiednim położeniem. Pożądane są lokalizacje posiadające bezpośrednie połączenie z parkingiem, co daje członkom klubów wygodę w dotarciu po treningu do auta. Darmowy parking czynny całą dobę stanowi dodatkowy atut lokalizacji.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl