– Bardzo cieszymy się, że Futureal zaufał nam w tym przedsięwzięciu i mam nadzieję, że wspólnie dokonamy tam wielu pozytywnych zmian. Pracujemy usilnie nad poprawą i uzupełnieniem siatki najemców. Chcemy sprawić, aby klienci mieli w Galerii Bemowo wszystko, czego potrzebują na co dzień - mówi Michał Małecki, dyrektor działu wynajmu Cream Property Advisors.

- Projekt wymaga zaangażowania ekspertów do spraw wynajmu, dlatego procesem pokierują Joanna Bieniek i Ewelina Kozacka – obie z wieloletnim doświadczeniem na rynku powierzchni handlowych. Liczymy, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się nowymi najemcami – dodaje.

Galeria Bemowo mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich na warszawskim Bemowie. Obiekt ma niemal 30 tys. mkw. powierzchni najmu na trzech poziomach.

Wśród najemców galerii są m.in. takie marki jak: Carrefour, Cinema City, RTV Euro AGD, Orsay, Pepco, Big Star, Rossmann, Pizza Hut. Do dyspozycji klientów jest także ponad 940 miejsc parkingowych. Właścicielem centrum jest Futureal Investment Partners z grupy Futureal.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl