• Ponowne otwarcie Cukierni Sowa w Toruniu przyciągnęło tłumy mieszkańców.
  • Klientów przywitał niezwykły robot Sówka.
  • Cukiernia Sowa już od ponad 19 lat jest bardzo dobrze znaną i lubianą marką w Toruniu. 

Cukiernia Sowa w centrum Toruń Plaza istnieje od 2011 roku i obecnie została poddana procesowi remodelingu. Na mieszkańców Torunia czeka całkowicie odmienione wnętrze kawiarni, witryna słodkości, a także rzemieślnicze lody oraz wyjątkowe produkty z oferty lunchowej.

Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Toruń Plaza, mat.pras.
Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Toruń Plaza, mat.pras.

 

Podczas otwarcia klienci mogli skorzystać z licznych promocji oraz spróbować nowości. 200 pierwszych klientów otrzymało wyjątkowy prezent – oryginalną puszkę Sowa. A czas oczekiwania w kolejce umiliły dwa roboty Sówki, które wchodziły w interakcje z klientami i witały gości słodkim poczęstunkiem.

Zdecydowaliśmy się na testy robotów podczas otwarcia punktu w Toruniu, ponieważ zależy nam na pozytywnym odbiorze naszych gości. Robot Sówka to wyjątkowa forma przyciągnięcia uwagi, zainteresowania nowych osób, a także wywołania uśmiechu na twarzach naszych klientów, którzy chętnie robią sobie z nim zdjęcia, nagrywają filmy i przy okazji testują nasze słodkie nowości – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa.

Sowa stawia na otwarcia i remodeling

Cukiernia Sowa w Toruń Plaza to 162. cukiernia w kraju, a 21. w nowej odsłonie wizualnej. Bydgoska sieć cukierni konsekwentnie prowadzi proces otwarcia nowych cukierni oraz remodelingu sklepów funkcjonujących od wielu lat.

Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Toruń Plaza, mat.pras.
Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Toruń Plaza, mat.pras.

Lokal w Toruń Plaza o powierzchni ponad 100 mkw. jest podzielony na strefę sprzedaży, strefę kawiarnianą i nowoczesne zaplecze. Cukiernia zyskała klimatyczny i nowoczesny wystój. Na uwagę zasługuje najwyższej jakości aromatyczna kawa, palona metodą tradycyjną we własnej palarni – koncept Sowa Caffe jest szczególnie doceniany przez smakoszy kawy.

- Od 1946 roku nieustanie podążamy za potrzebami naszych klientów. Zależy nam, aby nasza oferta była dopasowana do współczesnych trendów i potrzeb konsumentów. Dlatego rozszerzyliśmy ofertę w Toruń Plaza o produkty z segmentu Sowa Lunchowa, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Remodeling lokali to dla nas ważna misja, ponieważ chcemy, aby czas spędzany w cukierni był wyjątkową celebracją filiżanki kawy i naszych produktów z szerokiego asortymentu cukierniczego. Nowoczesny design oraz wygodna i przytulna strefa kawiarniana z pewnością realizują ten cel – mówi Aleksandra Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa.

Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Toruń Plaza, mat.pras.
Cukiernia Sowa w nowej odsłonie w Toruń Plaza, mat.pras.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl