PARTNERZY PORTALU

Dawny Fort Wola w Warszawie zmieni się nie do poznania. Kiedy otwarcie?

Dawny Fort Wola w Warszawie zmieni się nie do poznania. Kiedy otwarcie?
Sklep Kauflandu w Forcie Wola będzie 8. obiektem sieci w Warszawie
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 18 paź 2021 10:10

Centrum handlowe na warszawskiej Woli coraz bliżej. Właściciel – firma Mayland Real Estate - zakłada, że Fort Wola będzie obiektem przede wszystkim dla klientów z najbliższej okolicy, co jest związane z bardzo dużym potencjałem centrum w tzw. „strefie 5 minut”. Otwarcie inwestycji planowane jest w 2022 r.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 18 paź 2021 10:10
  • Mayland przyspiesza prace nad komercjalizacją Fortu Wola przed planowanym na 2022 r. otwarciem zmodernizowanego centrum handlowego.
  • Głównym operatorem spożywczym obiektu zostanie Kaufland, który na powierzchni handlowej wynoszącej ponad 3 tys. mkw.
  • To pierwszy obiekt tej marki w galeriach zarządzanych przez Mayland Real Estate.
  • Sklep Kauflandu w Forcie Wola będzie 8. obiektem sieci w Warszawie.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (86%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (16)

  • Franz 2021-10-18 17:02:43
    Złoty medal (z kartofla) dla firmy Myland za super expressowe tempo przekształcenia centrum. Brawooo ..
    • Tibiasz 2021-10-19 09:10:54
      Hala Koszyki też była odbudowywana w "ekspresowym "tempie,ale ją zrobiono w co nie wierzyłem.Dobrze więc ,że po tych kilku latach uruchomią Fort,bo też traciłem nadzieję że to kiedykolwiek ruszy.
  • Feliks 2021-10-18 17:50:52
    Mam nadzieję, że trochę pożyje
  • Hel 2021-10-18 18:27:12
    To może się udać, podstawa to dobry sklep spożywczy. ....i parking. Czekamy zatem.
  • Polomarek 2021-10-18 18:54:41
    A miała być ikea poReal stało puste i szpeciło bardzo się wlekom po zatym mogła być Biedronka a Co?
  • Dudek 2021-10-18 19:16:28
    E. Leclerc mógł by być ale nie kaufland! To drogi sklep
    • Tomasz 2021-10-18 19:42:40
      I dobrze nie będzie tałatajstwa jak nie pasuje to do biedronki.
    • MMM 2021-10-29 11:54:56
      Kaufland jest drogi? Od kiedy? Na Pradze jest tańszy niż Auchan
  • Anty 2021-10-18 19:53:03
    Nooo, grafika ponioslo i juz zywoplot na przystanku w strone centrum zasadzil. Stojak na rowery taz sie przyda
  • Japonczyk 2021-10-18 20:27:47
    Chcialbyl E.leclerc ale kaufland jest lepszy od carrefoura czy biedry
  • Babcia 2021-10-18 23:08:45
    A ja bym prosiła autora o używanie polskich słów. Póki co językiem obowiązującym jest polski. Ja np nie rozumiem tych angielskich wkrętów i nawet nie zamierzam poznać ich znaczenia.
    • Dziadek 2021-10-20 13:33:20
      To (...), Twoje czasy już minęły. Albo się dostosujesz do panujących czasów , albo wiecznie coś Ci nie będzie pasować. (...) stara Ty.
  • Karolina 2021-10-19 10:15:54
    Bardzo się cieszę, że będzie Kaufland. Biedronka jesteśmy zasypani n każdym kroku.
  • Kasia 2021-10-19 11:07:12
    Ja mieszkam w sąsiedztwie i przyznam że brakuje w okolicy knajpek i kawiarni na spotkania rodzinne i ze znajomymi. Myślę że takie miejsce jak Fort byłoby idealne na część gastronomiczno - rozrywkową. Inwestorzy lub wlasciciele pomyślcie, aby pójść też w tym kierunku bo duży potencjał i sporo miejsca np na ogródki gastronomiczne i dzięki temu miejsce nabierze życia 😀