Drugi sklep flagowy znanej amerykańskiej marki bielizny dla kobiet powstanie również w Warszawie - tym razem w Złotych Tarasach. Jak podaje chillizet.pl, salon przyjmie pierwszych gości 4 kwietnia.

Przypomnijmy, marka Victoria's Secret zadebiutowała w Polsce w 2012 r., ale działające sklepy nie posiadały pełnej oferty marki, w tym - tej najbardziej pożądanej przez klientów - bielizny. Jeden z salonów oferujących m.in. kosmetyki i akcesoria działał również w Złotych Tarasach.  Dopiero otwarty w połowie 2017 r. salon w Arkadii zaoferował pełen asortyment marki - tak popularnej nie tylko wśród Amerykanów.

Właścicielem marki jest L Brands, który poprzez Victoria's Secret, Pink, Bath & Body Works, La Senza i Henri Bendel, prowadzi 3071 własnych sklepów specjalistycznych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Chinach, a jej marki sprzedawane są w ponad 800 dodatkowych oddziałach franczyzowych na całym świecie. W Polsce pierwszym salonem franczyzowym Victoria's Secret w Arkadii  zarządza spółka Alshaya Poland.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl