• W krakowskim centrum handlowym Nowe Czyżyny otwarto salon jubilerski W.KRUK.
  • W ostatnich tygodniach swój sklep otworzyła marka Triumph.
  • Monnari przygotowuje się do otwarcia nowego sklepu w Krakowie.

 – W.KRUK to doskonale znana marka, ceniona przez każde pokolenie naszych klientów. Jej pojawienie się w naszym obiekcie znacząco poszerza segment biżuterii i dodatków. Tym samym oferta tej kategorii staje się jeszcze bogatsza i bardziej zróżnicowana – mówi  Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge.

W.KRUK to już drugi tak rozpoznawalny brand jubilerski w naszej ofercie. Fakt, że dwie topowe marki teraz dostępne są pod jednym dachem, sprawia, że nasza oferta jubilerska jest coraz bardziej kompletna – mówi Karolina Nitowska.

 – To tworzy naszym klientom nowe możliwości zakupowe, zwłaszcza w tak gorących handlowo okresach jak np. święta, komunie czy walentynki. Liczymy, że w tym czasie dla wielu mieszkańców Krakowa poszukujących biżuterii będziemy destynacją nr 1 – dodaje.

Jak informuje Leasing Director Newbridge, to nie jedyne tak znaczące otwarcie. – W ostatnich tygodniach swój sklep otworzyła marka Triumph, zaś sklep Monnari przygotowuje się aktualnie do otwarcia. Następne debiuty są już planowane. Prowadzimy obecnie zaawansowane rozmowy z kolejnymi znanymi markami, które jeszcze w tym roku wzbogacą ofertę Nowych Czyżyn.  Przed nami pracowite i owocne miesiące – mówi Karolina Nitowska.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl