• Lokal Esotiq w galerii Wołomin będzie miał 60 mkw.
  • Galeria Wołomin znajduje się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Geodetów w Wołominie.

Salon Esotiq o powierzchni 60 mkw. otworzy się w galerii Wołomin pomiędzy Swiss a Tatuum. Esotiq to polska marka, która od 2005 roku cieszy się stale rosnącą popularnością. 

–  Esotiq to świetne uzupełnienie naszej oferty dla kobiet w Galerii Wołomin. Cieszymy się, że tak znana i chwalona przez wiele kobiet w Polsce marka dołącza do naszych najemców. Jestem pewna, że nasze klientki będą zadowolone zarówno z proponowanych modeli, jak i cennych porad brafittingu – podkreśla Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

Esotiq znaleźć można bieliznę fashion oraz klasyczne formy stworzone dla codziennego komfortu. Ciągle tworzone, nowe projekty powstają przy udziale doświadczonych projektantów oraz inspirujących gości, w tym, top modelki Joanny Krupy. Esotiq posiada 270 salonów na terenie Polski i Niemiec.

Galeria Wołomin znajduje się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Geodetów. To wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 80 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness Zdrofit oraz 4-salowe kino Helios działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 25 tys. m kw. Wśród najemców obiektu są Carrefour, H&M, Reserved, House, Cropp, New Yorker, Carry, Monnari, Sinsay, RTV Euro AGD, KFC i Pizza Hut.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl