• Forum Koszalin kontynuuje zainicjowaną w ubiegłym roku kampanię #RoweryNaForum.
  • Celem akcji jest promocja zdrowego stylu życia i zachęcanie do aktywności fizycznej mieszkańców Koszalina oraz turystów odwiedzających miasto.
  • Osią kampanii jest stworzona w tamtym roku, dedykowana koszalińskim rowerzystom, aplikacja mobilna Rowery na Forum.

Aplikacja Rowery na Forum zdecydowanie ma ułatwić poruszanie się na rowerze po Koszalinie i okolicach: użytkownicy mogą korzystać z niej przy pokonywaniu własnych tras, bądź wybrać gotowe trasy rekreacyjne o zróżnicowanym dystansie i trudności.  Dzięki różnorodności, aplikacja sprawdza się zarówno dla osób poruszających się na rowerze na co dzień, turystów, jak i dla rodzin z dziećmi, planujących weekendowych wypoczynek.

– Bardzo nas cieszy, że stworzona przez nas aplikacja rowerowa tak dobrze przyjęła się wśród mieszkańców i turystów odwiedzających nasze miasto. Możemy się także pochwalić wyróżnieniem przyznanym aplikacji
w ogólnopolskim konkursie Mobile Trends Awards 2021 – mówi Urszula Lipińska, dyrektor Forum Koszalin.

Najpiękniejsze zakątki Pomorza Zachodniego czekają w aplikacji od Forum Koszalin

W związku z rozpoczynającym się nowym sezonem rowerowym oraz drugą edycją kampanii #RoweryNaForum, aplikacja mobilna została rozwinięta o szereg nowości: angielską i niemiecką wersję językową, asystenta głosowego w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim oraz przede wszystkim o aż 20 dodatkowych gotowych tras wycieczkowych, dzięki którym użytkownicy mogą zwiedzić najpiękniejsze zakątki Pomorza Zachodniego.

– Jesteśmy podekscytowani startem drugiej edycji kampanii #RoweryNaForum, której aplikacja jest istotną częścią. Zachęcamy do jazdy na rowerach i wspólnego odkrywania piękna naszego regionu! – dodaje Urszula Lipińska.

Koszalin zachęca do ruchu razem z  centrum handlowymForum

Kampania #RoweryNaForum od samego początku wspierana jest przez Miasto Koszalin, które regularnie inicjuje różnorodne działania, mające propagować sport i zdrowy styl życia wśród mieszkańców i turystów odwiedzających miasto.

- Dziś wyraźnie widać, że trwające od wielu lat coroczne finansowanie infrastruktury rowerowej Koszalina przynosi oczekiwane i zamierzone efekty. Rozbudowany Koszaliński Rower Miejski, nowe drogi i ścieżki rowerowe pozytywnie wpływają na chęć korzystania z roweru, jako codziennego środka transportu. Sukces, jakim okazała się inicjatywa #RoweryNaForum, jest tego najlepszym przykładem. Tym bardziej cieszy fakt, że z tej aplikacji mobilnej chętnie korzystali zarówno koszalinianie, jak i turyści. Dzięki niej mieli okazję poznać uroki naszego miasta i jego okolic – mówi p. Piotr Jedliński, Prezydent m. Koszalina. 

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl