PARTNERZY PORTALU


Galeria Bolesławiec City Center już od listopada

Galeria Bolesławiec City Center już od listopada
  • Autor: Propertynews.pl/gazeta.pl
  • Dodano: 29 cze 2012 13:37

Jak informuje gazeta.pl, galeria handlowa Bolesławiec City Center ma ruszyć 22. listopada br. Większa część obiektu jest już gotowa.

  • Autor: Propertynews.pl/gazeta.pl
  • Dodano: 29 cze 2012 13:37

W galerii Bolesławiec City Center na powierzchni około 5 tys. mkw. powstanie 40 lokali usługowych i gastronomicznych. Oprócz tego na ponad 1 tys. mkw. znajdą się biura.

W obiekcie pojawią się m.in. marki Mohito, Reserved, House (grupa LPP SA), które zajmą łącznie powierzchnię ponad 1100 mkw. Oprócz tego w gronie najemców są również takie sklepy, jak Polo Market, Pepco, Rossmann oraz CCC.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU (36%) JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (12)

  • Ombre13 2012-07-01 20:40:14
    Czy można uzyskać informacje na temat rekrutacji????
  • zainteresowana 2012-08-01 19:30:47
    A kiedy odbędzie się nabór pracowników do powstającej galerii?Czy stanowiska zostały już obsadzone po znajomości?
  • zainteresowana 2012-08-01 19:30:48
    A kiedy odbędzie się nabór pracowników do powstającej galerii?Czy stanowiska zostały już obsadzone po znajomości?
  • zainteresowana 2012-08-01 19:32:38
    Gdzie i u kogo można uzyskać informację nt. rekrutacji do sklepów, które będą w Galerii?
  • ja 2012-09-15 10:57:20
    JA rowniez jestem zainteresowana praca. Prosze pisac co i jak jesli ktos bedzie wiedzial.
  • Olaaaa 2012-09-26 13:27:29
    Jakie będą sklepy ?
  • ja 2012-10-02 13:14:04
    jaką pracą? .... wy nie wiecie ,że to wszystko po znajomościach? gdyby miły być ogłoszenia to już dawno by były...
  • ja 2012-10-02 13:14:07
    jaką pracą? .... wy nie wiecie ,że to wszystko po znajomościach? gdyby miły być ogłoszenia to już dawno by były...
  • Its me 2012-10-27 15:18:49
    poco drugi rosman i ccc ?
  • patrycja 2012-11-06 14:49:07
    my poszkujemy z kolezanka pracy i chcemy sie dowiedziec kiedy bedzie otwarcie jej i jak cos niech pani dzwoni na ten nr tel 537136040