PARTNERZY PORTALU


Galeria Modlińska powstanie na Białołęce

Galeria Modlińska powstanie na Białołęce
  • Autor: tvnwarszawa.pl
  • Dodano: 15 cze 2012 12:24

Firma Astro CM planuje wybudować w Warszawie nowe centrum handlowe. Projekt o nazwie Galeria Modlińska jest wart szacunkowo 155 mln złotych – podaje tvnwarszawa.pl

  • Autor: tvnwarszawa.pl
  • Dodano: 15 cze 2012 12:24

Inwestycja ma powstać na terenie obecnego Parku Wiśniewo. Sama galeria będzie zlokalizowana pomiędzy ulicami Modlińską, Podróżniczą i Sąsiedzką. Zgodnie z informacjami oprócz centrum handlowego powstanie teren rekreacyjny.

Przedstawiciele Astro CM przewidują zagospodarować 8 hektarów gruntów, przy czym sama Galeria Modlińska zajmie 4 ha. Oprócz tradycyjnych sklepów i punktów gastronomicznych w centrum powstać ma także klub fitness i kino. Obok obiektu inwestor przewiduje plac zabaw, ogród kwiatowy oraz amfiteatr.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl

Część okolicznych mieszkańców sprzeciwia się budowie inwestycji. Firma postanowiła przeprowadzić konsultacje społeczne, które oficjalnie zakończą się 17 czerwca.

Plan realizacji Galerii Modlińskiej na terenie obecnego Parku Wiśniewo to druga próba budowy centrum handlowego na tym terenie. Wcześniejszą skutecznie zablokowali mieszkańcy.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (7)

  • Marta Szczepanik 2012-06-15 15:16:39
    jestem za galerią
  • anna 2012-06-15 19:54:08
    zgroza wycinanie drzew-wyprowadziłam się z centrum ,a tu moloch -niech ktoś przerwie ten proceder.włodarze miasta pobudowali sobie wille w lasach -niech w swoim sąsiedztwie powycinają drzewa i zbudują sobie centrum handlowe!!!!!!!
  • Anna 2012-06-15 19:59:29
    zgroza!wycinanie drzew! CHAMSTWO!wyprowadziłam się z centrum-bliżej świeżego powietrza ,a tu taka "niespodzianka" -niech włodarze miasta powycinają drzewa wokół swoich willi i tam pobudują galerię handlową!!!!oni mają więcej pieniędzy niż mieszkańcy okolicznych posesji!!!!BRAK POSZANOWANIA LUDZI!!!
  • Gupl 2012-06-17 19:02:10
    Zarz będą obok 2 inne galerie, nie ma sensu trzeciej kosztem 200-300 letnich drzew
  • Dorota z rodziną 2012-06-21 08:41:22
    Mieszkam przy parku Wiśniewo i ZDECYDOWANIE jestem za galerią.
  • Starter 2012-07-13 12:13:22
    Galeria Handlowa- będzie duuużo pracy a płacy jak w Chinach. Sprzedajmy wszystkie fabryki (FSO, Polfa Tarchomin, Polfa Aroma, Fal Bet) abyśmy nie mieli miejsc pracy i wtedy wszyscy pójdziemy wydawać pieniądze w Galerii Handlowej a działki pod bloki im więcej tym lepiej.
  • Starter 2012-07-13 12:14:05
    Galeria Handlowa- będzie duuużo pracy a płacy jak w Chinach. Sprzedajmy wszystkie fabryki (FSO, Polfa Tarchomin, Polfa Aroma, Fal Bet) abyśmy nie mieli miejsc pracy i wtedy wszyscy pójdziemy wydawać pieniądze w Galerii Handlowej a działki pod bloki im więcej tym lepiej.