Klienci bielskiego obiektu będą mogli korzystać m.in. z oferty firmowego salonu marki Triumph, a także zrobić zakupy w sklepie sieci Martes Sport, który po relokacji zajmie powierzchnię blisko 1,6 tys. mkw. Do grona najemców w listopadzie dołączy także Cukiernia Sowa. Na parkingu galerii pojawiła się z kolei pierwsza w regionie, bezpłatna stacja ładowania samochodów elektrycznych zainstalowana przez markę BMW. 

W II kwartale br. na kontynuację działalności w największej Galerii w regionie zdecydowały się: Giacomo Conti, Venezia, Carry, Deichmann, Kappahl, Milano, Świat Konesera, Nike, Tally Weijl, Tatuum, Tchibo, Myjnia, Wezyr oraz Yves Rocher - komentuje obecną sytuację Galerii Sfera Monika Magner, dyrektor obiektu.

Galeria Sfera w Bielsku-Białej to największa galeria handlowa Podbeskidzia (132 tys. mkw. powierzchni użytkowej), pierwsze centrum handlowe IV generacji w regionie i pierwszy projekt w Polsce, który zrewitalizował pofabryczne tereny miejskie. Obiekt należy do funduszu ESCF II, reprezentowanego przez CBRE Global Investors. Za zarządzanie nieruchomością odpowiada CBRE, a procesem komercjalizacji zajmuje się Dział Powierzchni Handlowych CBRE.

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast - zobacz oferty na PropertyStock.pl