PARTNERZY PORTALU

Galerie i centra handlowe do zamknięcia? Decyzja zapadnie w środę lub piątek

Galerie i centra handlowe do zamknięcia? Decyzja zapadnie w środę lub piątek
W środę lub w piątek możemy spodziewać się kolejnych restrykcji, fot. Shutterstock
  • Autor: onet.pl
  • Dodano: 03 sty 2022 10:16

W środę lub w piątek możemy spodziewać się kolejnych restrykcji - powiedział na antenie RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski. W grę wchodzi, m.in. zamknięcie galerii handlowych.

  • Autor: onet.pl
  • Dodano: 03 sty 2022 10:16

- Możecie państwo się spodziewać kolejnych decyzji, jeśli trend wzrostowy się utrzyma - mówił minister zdrowia. - Ewentualne restrykcje mogą dotyczyć np. zamykania galerii handlowych - dodał Niedzielski.

- Jeżeli będziemy widzieli w tym tygodniu, że mamy kontynuację wzrostowego trendu infekcji przy zapełnieniu łóżek na poziomie 20 tys., będziemy podejmowali kolejne decyzje zaostrzające. Możemy się ich spodziewać w środę lub w piątek - powiedział na antenie RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski.


WSZYSTKIE KOMENTARZE (6)

  • Adam 2022-01-03 16:51:08
    Oczywiście w otwartych klubach i sylwestrze zakażeń nikt nie widział nic nie właściwego. A teraz będą zamykać galerie mimo, że i tak jest dowiedzione, że wirus w galeriach nie rozprzestrzenia się tak jak twierdzą. No i oczywiście młodzież ma wrócić do szkół mimo, że to ona najbardziej roznosi wirusa.
  • Karla 2022-01-05 08:04:47
    Nie jestem za zamknięciem galerii handlowej. Bardzo mało ludzi spędza Tam czas. Może lepiej krótkie godziny pracy. Ograniczyć otwarcie.
  • Klara 2022-01-05 08:46:07
    Dzieci w szkołach bardziej przestrzegają noszenia masek niż dorośli ludzie w galeriach. Sama prscuje w galerii i nikt nie powie mi że ktokolwiek przestrzega tam restrykcji. Ludzi jest od groma, większość bez masek nadal używają testerów.. Także stwierdzenie że w galerii jest mniejsze ryzyko niż w szkole jest błędem. Nie rozumiem dlaczego dzieci mają trącić kolejny rok nauki skoro w weekendy pół dnia spędzają z rodzicami w galeriach handlowych... Nie l jestem za całkowitym zamknięciem galerii ale czas spojrzeć realnie na to gdzie ludzie bardziej są narażeni na zachorowania i określić priorytety.
    • Sara 2022-01-10 16:44:52
      W której galerii takie tłumy?
      • Kaczor 2022-01-13 18:10:14
        W galerii na Wiejskiej w Warszawie 🤣